Site Overlay

MEZOTERAPIA PREMIUM – STYMULATORY TKANKOWE -BYDGOSZCZ

OPIS METODY

Zabieg stymulacji tkankowej to terapia przeciwstarzeniowa, służąca do odbudowy struktury skóry. Profesjonalna aplikacja daje bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w stymulatorach tkankowych, dochodzi nie tylko do wymuszenia na tkankach silnych procesów naprawczych lecz również do pobudzenia receptorów w fibroblastach, a te z kolei aktywują syntezę kolagenu i elastyny. Celem iniekcji stymulatorów tkankowych jest przede wszystkim przywrócenie odpowiednich parametrów skóry. Dzięki stymulacji i naturalnie zachodzącym procesom w skórze, można dłużej cieszyć się jej świeżością oraz odmłodzeniem.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg polega na iniekcyjnym podaniu medycznego preparatu w wybraną okolicę zabiegową. Grupa stymulatorów tkankowych jest bogata i nieustannie się poszerza. Konieczne jest indywidualne dobranie preparatu przez specjalistę, bowiem różnią się one rodzajem substancji czynnych i mechanizmem ich działania, jak i wskazaniem co do obszaru poddanego terapii.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

W zależności od preparatu 2-4 zabiegi w odstępach od 14 do 30 dni. Efekt serii zabiegów zwykle utrzymuje się około 12-16 miesięcy. Po tym czasie zaleca się wykonanie 1 zabiegu na kwartał celem podtrzymania efektów.