Site Overlay

RETINOL – BYDGOSZCZ

OPIS METODY

Połączenie 4% retinolu z Age-Defying Complex Purles tworzy złuszczająco-odmładzający zabieg kosmetologiczny, dedykowany prewencji przeciwstarzeniowej,jak i zmianom starzeniowym już istniejącym.

Retinol warunkuje prawidłowy wzrost i różnicowanie komórek nabłonkowych (powoduje pogrubienie naskórka) oraz przyspiesza proces rogowacenia. Ponadto wpływa na głębsze warstwy skóry, przyczyniając się do zwiększenia produkcji włókien kolagenu i elastyny, jednocześnie odbudowując zniszczone. Dając przywrócenie jędrności, napięcia i gęstości skóry. Age- Defying Complex w skład którego wchodzą witaminy B3, C, kwasy AHA oraz ekstrakt z wierzbówki kiprzycy, delikatnie złuszcza i rozjaśnia skórę, stymulując produkcję ceramidów w skórze. Dodatkowo efektywnie wychwytuje wolne rodniki i redukuje wpływ UV na skórę, hamuje procesy starzenia i łagodzi podrażnienia.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Procedura zabiegowa jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Produkt aplikuję się etapami na okolicę twarzy, szyi i dekolotu, pozostawiając go na 6-8 godzin, następnie intensywnie zmywając skórę wodą. Czas ekspozycji retinolu dobiera indywidualnie kosmetolog, w oparciu o wiek i typ skóry klienta.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Zabieg zaleca się powtórzyć kilkukrotnie w odstępach 3 tygodni.

ZALETY RETINOLU

Kuracja radykalnie zwiększa poziom nawilżenia,nadaje jednolity kolor,niweluje niedoskonałości, przywracając młodszy wygląd skóry.