Site Overlay

OPALANIE NATRYSKOWE – BYDGOSZCZ

Kto z nas nie marzy o pięknej, całorocznej opaleniźnie? Opalanie natryskowe w Bydgoszczy to najlepszy sposób na osiągniecie naturalnego efektu przy jednoczesnym zachowaniu młodej i zdrowej skóry. Dzięki tej metodzie już po pierwszym zabiegu zyskuje się idealny brąz. Zabieg trwa około 20 min, a w jego trakcie na ciało jest rozpylany dedykowany płyn. Dzięki specjalnej technice nakładania kolor rozkłada się równomiernie na ciele, przez co można wyeliminować problem nieestetycznych plam.

Preparat jest pozbawiony szkodliwych i wywołujących alergię substancji i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Głównym składnikami są erytruloza i DHA. DHA to pochodna cukrowa, która dzięki reakcji z aminokwasami znajdującymi się w naszej skórze skutkuje jej brązowieniem. Stosowany płyn jest dobierany do indywidualnych potrzeb klienta w zależności od typu skóry i pożądanego efektu. Opalanie natryskowe w Bydgoszczy to najlepszy sposób na zdrową i naturalnie wyglądającą opaleniznę.

OPALANIE NATRYSKOWE BYDGOSZCZ FORDON
OPIS METODY

Przed Tobą ważne wydarzenie, jednak Twoja skóra jest blada i Twoim zdaniem nie wygląda  atrakcyjnie? Nie musisz korzystać z solarium, by uzyskać piękną opaleniznę. Ślub, zabawa sylwestrowa, urodziny i inne ważne przyjęcie to świetna okazja do tego, by przekonać się do metody opalania natryskowego. W Bydgoszczy (dzielnica Fordon) zajmą się tym specjaliści z naszego salonu kosmetycznego. 

Opalanie natryskowe jest sposobem na uzyskanie zdrowej,bezpiecznej i niezwykle atrakcyjnej opalenizny w dowolnym momencie roku. Z zabiegu mogą korzystać kobiety i mężczyźni oczekujący natychmiastowego efektu przyciemnienia skóry. Zabieg ten zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników z uwagi na fakt coraz szerszej świadomości klientów co do negatywnych skutków promieniowania UV, z którym stykamy się opalając na słońcu czy korzystając z solarium. Preparaty używane do zabiegu są nieperfumowane, nie zawierają alkoholu, dlatego opalanie natryskowe można z powodzeniem zastosować u kobiet w ciąży, osób z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Efekty takiego opalania są bardzo naturalne. To doskonała alternatywa dla samoopalaczy w kosmetykach, korzystania z solarium czy długotrwałego przebywania na słońcu. Wystarczy kilka chwil do tego, by cieszyć się naturalną, bezpieczną opalenizną. 

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg polega na rozpyleniu na skórę specjalnego preparatu opalającego dobranego indywidualnie do karnacji i oczekiwań naszego klienta. Wykonuje się je na stojąco w specjalnej kabinie po uprzednim wykonaniu peelingu całego ciała. Po nałożeniu płynu opalającego całe ciało jest suszone, co zapobiega jakiejkolwiek migracji już zaaplikowanego preparatu. W dniu opalania warto założyć ciemne, przewiewne ubranie, ponieważ opalenizna utrwala się z naskórkiem przez kilka godzin po aplikacji.

Metoda jest bardzo bezpieczna, a opalenizna wygląda bardzo naturalnie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kosmetyków oraz nowoczesnego, precyzyjnego sprzętu, preparat jest nakładany bardzo równomiernie. Nie ma więc żadnego ryzyka powstania smug czy plam. 

WSKAZANIA
Zabieg opalania natryskowego jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie w szybkim czasie uzyskać soczysty, naturalny odcień opalenizny. Dzięki temu nawet w środku mroźnej zimy można przywołać wspomnienie wakacji i wyglądać pięknie na każdą okazję. Szczególnymi wskazaniami do tej metody opalania jest: To bezpieczny wybór i może z niego skorzystać praktycznie każdy (z nielicznymi wyjątkami). W kilka chwil uzyskasz naturalny i piękny wygląd skóry, o każdej porze roku.
CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Utrzymanie efektu zależne jest od stanu nawilżenia skóry, jak i dostosowania się do wskazań pozabiegowych np. regularnego balsamowania ciała. Warto pamiętać, że depilacja powinna być wykonywana co najmniej 24 godziny przed planowanym opalaniem. Zwykle opalenizna utrzymuje się od 7 do 14 dni. Opalanie zalecamy wykonać 2 dni przed planowaną imprezą, a w przypadku panien młodych warto umówić się na zabieg próbny.

PRZECIWWSKAZANIA
Zabieg opalania natryskowego Bydgoszcz nie zaleca się osobom borykającym się z różnego rodzaju problemami skórnymi. Najważniejszymi przeciwwskazaniami są: W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą.

Opalanie Natryskowe Efekty