Site Overlay

MEZOTERAPIA BYDGOSZCZ

Masz już dość szarej, odwodnionej skóry, a kupowane przez Ciebie kremy nie dają jej ukojenia? Mezoterapia igłowa w Bydgoszczy to bardzo popularny zabieg, polegający na wstrzyknięciu specjalnego koktajlu witamin,peptydów, mikro i makroelementów. Poprawia on wygląd twarzy, w efekcie ją odmładzając. Odpowiednio skomponowane substancje odżywcze docierają bezpośrednio do skóry właściwej, omijając tym samym warstwę rogową naskórka, która często nie przepuszcza wielu dobroczynnych składników. Rozświetlenie, nawilżenie i dotlenienie cery widać niemal od razu po wykonaniu zabiegu mezoterapii igłowej.

Koktajl odżywczy stosowany w serii nakłuć zawiera mieszanki witamin, minerałów i innych substancji, które aktywnie działają w warstwie podskórnej. W jego skład schodzą m.in. kwas hialuronowy odpowiedzialny za nawilżenie i uelastycznienie skóry, witaminy A, C, E, które przyspieszają procesy komórkowe, a także wyciągi z alg morskich i inne substancje botaniczne.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Specjalnie przemyślana technika mikro nakłuć wywołuje tzw. kontrolowany stan zapalny, stymulując tym samym komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Przy pomocy cienkiej igły kosmetolog wstrzykuje we wskazane miejsca odpowiednio dobrany preparat, który działa natychmiastowo. Nie należy tym samym obawiać się ukłucia gdyż zabieg mezoterapii igłowej, dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia staje się zabiegiem o niskiej bolesności. Efekty widoczne są już po jednej wizycie, jednak w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie kilku sesji w odstępie od 2 do 3 tygodni. Zabieg można przeprowadzić na obszarze całego ciała: twarzy, szyi, brzucha, pośladków, a także skóry głowy.

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu mezoterapia w Bydgoszczy jest bezpieczna i efektywna. W każdym przypadku, w zależności od problemu, zostaje dobrana odpowiednia dawka i rodzaj aktywnego preparatu. Na etapie konsultacji kosmetolog przeprowadzi wywiad, mający na celu wykluczenie przeciwwskazań do mezoterapii. Zaletą zabiegu jest możliwość wykonania go o każdej porze roku, również latem. Należy jednak pamiętać, aby bezpośrednio po sesji unikać kąpieli słonecznych, a w całym okresie leczenia stosować kremy z wysokim filtrem. Nie wymaga on szczególnego przygotowania ze strony Klienta. Zaleca się jedynie powstrzymanie od przyjmowania leków rozrzedzających krew oraz spożywania alkoholu na dobę przed wizytą w salonie. 

Mezoterapia w Bydgoszczy to skuteczny sposób na regenerację skóry i nadanie jej zdrowego wyglądu. Już dziś umów się na najbliższą wizytę!

Mezoterapia Bydgoszcz
OPIS METODY

Mezoterapia igłowa jest metodą stosowaną w celu rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry. Ze względu na możliwości i efekty końcowe mezoterapia jest jednym z podstawowych zabiegów stosowanych w kosmetologii estetycznej.  Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty w postaci odżywienia, dotlenienia komórek głębiej położonych, spłycenia drobnych zmarszczek mimicznych oraz poprawienia gęstości i spoistości skóry.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg opiera się na technice niewielkich mikronakłuć, które to inicjują naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej.  W trakcie zabiegu do skóry właściwej podawane są specjalne koktajle substancji aktywnych m.in. witamin, czynników wzrostów, kwasu hialuronowego, czy substancji botanicznych, które to intensywnie stymulują skórę do odnowy i regeneracji.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU
Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 14-21 dniowych