Site Overlay

BioRePeelCl3 – BYDGOSZCZ

OPIS METODY

BioRePeelCl3 to dwufazowy opatentowany wyrób medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i peelingującym.

Przeznaczony jest do stosowania miejscowego- bez wstrzykiwania, bez użycia igieł, dla osób w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg polega na zaaplikowaniu i ekspozycji preparatu BioRePeelCl3 na wybrany obszar zabiegowy. Substancje zawarte w preparacie złuszczają oraz przyspieszają regeneracje komórek. Wyselekcjonowane składniki aktywne przyczyniają się do głębokiej stymulacji procesów regeneracyjnych skóry oraz zwalczania skutków starzenia.

Synergia pomiędzy bezpośrednim i pośrednim działaniem biostymulującym powoduje powierzchowne i głębokie odmładzanie skóry, nawilżenie, rozświetlenie i zmniejszenie zmarszczek. Z kolei użycie kwasów dobroczynnie wpływa na skórę z widocznie rozszerzonymi poram,trądzikiem czy nawet bliznami.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Zabieg wykonujemy co 7-14 dni. Pierwszy efekt działania widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a maksymalny efekt zabiegowy uzyskujemy po około 4-6 zabiegach. W przypadku intensywnych zmian starzeniowych lub blizn i rozszerzonych porów zaleca się łączenie zabiegu z mezoterapią mikroigłową. W tym przypadku odstępy pomiędzy zabiegami wydłuża się do około 20 dni.

BioRePeelCl3 Efekty