Site Overlay

MASAŻ RELAKSACYJNY

Idealny sposób na odstresowanie? Masaż relaksacyjny w Bydgoszczy!

Jesteś przemęczona i zestresowana? W naszym gabinecie Beauty House w Bydgoszczy oferujemy różne rodzaje masażu relaksacyjnego, a także rytuały aromaterapeutyczne, które pomogą Ci się odprężyć. Zapoznaj się z naszą ofertą i oddaj się błogiemu relaksowi.

Masaż relaksacyjny Bydgoszcz
OPIS METODY

W menu zabiegowym gabinetu Beauty House w Bydgoszczy znajdą Państwo kilka propozycji masażu relaksacyjnego wśród nich masaż klasyczny, masaż świecą oraz aromaterapeutyczne rytuały pielęgnacyjne w kilku wariacjach zapachowych (kokosowym, czekoladowym, jagodowym).  Każdy spośród wymienionych masaży relaksacyjnych w Bydgoszczy przebiega w towarzystwie kojącej, delikatnej muzyki i blasku świec, które to pomogą relaksacji i odprężeniu.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Masaż relaksacyjny to technika, której nadrzędnym celem jest wyciszenie i odstresowanie klienta. Nie bez znaczenia pozostaje tu fakt pobudzenia układów krążenia i limfatycznego w trakcie czego masowane tkanki są lepiej odżywione i dotlenione. Przekłada się to na przyspieszenie przemiany materii i rozluźnienie okolicy zabiegowej. W przypadku rytuałów pielęgnacyjnych godzinny masaż poprzedza peeling całego ciała, a kończy go wmasowanie maski będącej bombą odżywczą dla rozgrzanej i pobudzonej skóry po masażu.

Z kolei masaż świecą będzie idealną propozycją dla tych z Państwa, którzy preferują ciepły aromaterapeutyczny dotyk specjalnie dobranych wosków, które w trakcie masażu wygładzą i odżywią masowaną skórę.

Cas trwania każdego masażu wynosi godzinę, rytuały pielęgnacyjne poprzedza piętnastominutowy peeling, kończy je zaś maska.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Nie ma wskazań, ani przeciwwskazań co do częstotliwości masażu relaksacyjnego. Można go stosować nawet codziennie.