Site Overlay

PRX-T33

PRX T33
OPIS METODY

PRX-T33 to innowacyjny zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Zabieg jest szybki, bezbolesny, nie pozostawia śladów. Świetnie wzmacnia efekt mezoterapii mikroigłowej, z którą może być łączony w trakcie jednej sesji zabiegowej. PRX-T33 może być wykonywany o każdej porze roku, ponieważ kwast TCA ani inne składniki nie są fotouczulające. Zabieg PRX-T33 nie wyłącza pacjenta z codziennej aktywności, dlatego jest chętnie wykorzystywany jako nierzadko lepsza alternatywa inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Do wykonania zabiegu niezbędne jest wykorzystanie oryginalnej formuły połączenia kwasu TCA i H2O2 z kwasem kojowym opracowana przez dr Rosannę Castellane. Mieszanka TCA i H2O2 działa na zasadzie chemicznej stymulacji głębokich warstw skóry, dzięki czemu doprowadzamy do jej widocznego zagęszczenia i biorewitalizacji. Z kolei kwas kojowy działa rozjaśniająco, doprowadzając do depigmentacji istniejących zmian barwnikowych.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

W zależności od wskazania 1-6 zabiegów w cyklu, najczęściej w odstępach 10 dniowych. Efekt jednego zabiegu jest natychmiastowy, natomiast w celu utrzymania i pogłębienia efektów należy wykonać dedykowaną do indywidualnego przypadku serie zabiegów.