Site Overlay

OCZYSZCZANIE WODOROWE

OCZYSZCZANIE WODOROWE
Oczyszczanie wodorowe wykorzystuje terapię aktywnym wodorem. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem , dlatego też posiada zdolność penetracji w głąb skóry. Wprowadzany jest pod ciśnieniem w celu dogłębnego oczyszczenia porów i skóry twarzy. Zabieg ten powoduje oczyszczenie jej na poziomie komórkowym, a tym samym zniszczenie wolnych rodników. Oczyszczanie wodorowe to bezpieczny i bezbolesny zabieg bez konieczności stosowania igieł, opiera się na działaniu podciśnienia. Zabieg oczyszczania wodorowego składa się z 6 różnych etapów, który można wykonać w całości lub dostosować poszczególne części odpowiednio do potrzeb skóry:
  1. Oczyszczanie wodorowe
  2. Peeling kawitacyjny
  3. Infuzja tlenowa
  4. Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej
  5. Fale radiowe z mikroprądami
  6. Masaż głowicą „zimny młotek”

OCZYSZCZANIE WODOROWE

OPIS METODY

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości po makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Z efektów zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, kobiety i mężczyźni. Zabieg oczyszczania wodorowego jest całoroczny, przeznaczony dla osób z każdym rodzajem skóry, nawet trądzikowej, naczynkowej oraz atopowej.

PEELING KAWITACYJNY

OPIS METODY

Polega na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka. Charakteryzuje się bezbolesnym oczyszczeniem skóry. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą szpatuły, która wytwarza falę ultradźwiękową. W trakcie fala ta rozprowadzana na powierzchni skóry, w obecności wody lub toniku, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pęcherzyki pod wpływem drgań ultradźwiękowych powiększają się i gwałtownie pękają. Powoduje to rozbijanie martwych komórek warstwy rogowej naskórka, czego skutkiem jest: oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, sebum i zaskórników.
Peeling kawitacyjny przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych, dzięki czemu skuteczniej wchłaniane są preparaty.
Zabieg przeznaczony jest w szczególności dla skóry wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień z rozszerzonymi naczynkami.

INFUZJA TLENOWA

OPIS METODY

Infuzja tlenowa jest zabiegiem nieinwazyjnym opartym na technologii hiperbarycznego tlenu. Charakteryzuje się wtłaczaniem tlenu pod ciśnieniem wraz z substancjami aktywnymi w głąb skóry. Ampułki z kosmetykiem są dobierane indywidualnie do rodzaju i potrzeb cery, aby zapewnić bezpieczeństwo i efekty zabiegowe. Skuteczność zabiegu można porównać do mezoterapii, natomiast odczucie jest przyjemne i komfortowe. Znany jest jako „zabieg bankietowy”, ponieważ w szybkim czasie zapewnia natychmiastowe rezultaty. Przywraca blask, jędrność i witalność skórze, dlatego często wykonywany jest przed uroczystościami.

WTŁACZANIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH ZA POMOCĄ GŁOWICY ULTRADZWIĘKOWEJ

OPIS METODY

Głowica ultradźwiękowa wspomaga transport substancji czynnych w głąb skóry. Transport ten odbywa się za pomocą mieszków włosowych i gruczołów potowych. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło, które przenika w tkanki. Następują takie reakcje jak wzrost przepuszczalności błon komórkowych, zwiększone oddychanie komórkowe oraz aktywacja metabolizmu komórkowego. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębszych warstwach skóry, przez co następuje poprawa mikro-cyrkulacji oraz przepływu limfy, a także podwyższa się poziom pH zakwaszonych tkanek. Za pomocą ultradźwięków związki czynne przekraczają płaszcz hydro-lipidowy oraz błony komórkowe wnikając do żywych warstw naskórka. Wtłaczanie substancji za pomocą głowicy jest zdecydowanie bardziej efektywne niż wtłaczanie substancji w sposób manualny.

FALE RADIOWE Z MIKROPRĄDAMI – FALA BIOPOLARNA Z BIOLIFTINGIEM

OPIS METODY

Ciepło, które zostaje wytworzone w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje skrócenie oraz zagęszczenie kolagenu. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu, a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie skóry powoduje ich ponowne napięcie, a także stymuluje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Wytworzenie ciepła w tkankach przyczynia się również do rozszerzenia naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest odżywiona i dotleniona. W efekcie końcowych skóra jest jędrna, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

OPIS METODY

Charakteryzuje się bezoperacyjnym liftingiem skóry, wykonywanym sondami emitującymi mikroprądy. Uaktywniają one procesy regeneracji zachodzące w komórkach – dzieje się to pod wpływem przełożonego mikroprądu, powodującego depolaryzację błon komórkowych. Eletrostymulacja ta pobudza naturalną odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych, co wpływa na wygładzenie skóry oraz likwidację zmarszczek. Poprawia również cyrkulację krwi i limfy, działając regenerująco, odżywczo o dotleniająco, powodując jednoczenie wydalenie toksyn wraz z nadmiarem wody. Podczas zabiegu następuje efekt jonizacji, przez co wspomagane jest działanie preparatów kosmetycznych, dostarczając odpowiednie nawilżenie oraz substancje odżywcze.

MASAŻ GŁOWICĄ „ZIMNY MŁOTEK”

OPIS METODY

Chłodzący masaż zimną głowicą jest przeważnie zakończeniem każdego zabiegu. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

Oczyszczanie Wodorowe Galeria