Site Overlay

BB GLOW

BB GLOW Bydgoszcz Fordon
OPIS METODY

BB Glow to nowatorski zabieg kosmetologiczny, który znajduje zastosowanie u osób pragnących efektu zdrowej, promiennej skóry bez użycia makijażu. BB Glow zrewolucjonizował zabiegi kosmetologiczne w Azji pozwalając na otrzymanie zadbanej, rozświetlonej skóry bez potrzeby stosowania kamuflaży czy igieł. W ten sposób zabieg ten zyskał przychylność osób pragnących w nieinwazyjny i szybki sposób wpłynąć na stan swojej skóry. W ostatnim czasie BB Glow odkryły europejki, które pokochały promienność i nawilżenie skóry po zabiegu BB Glow.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

BB Glow łączy efekt pielęgnacyjny wynikający z działania składników aktywnych, jak i efekt natychmiastowego, lekkiego wyrównania kolorytu  uzyskanego dzięki zastosowaniu w ampułkach tzw. rozświetlaczy. BB Glow to opatentowana formuła zabiegu, polegająca na wprowadzeniu w naskórek koktajli pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb skóry. Wprowadzenie w skórę preparatu odbywa się z wykorzystaniem technologii MTS (Micro Needle System). Efektem zabiegu jest rewitalizacja jak i natychmiastowe rozjaśnienie, z uwagi na dodatek do koktajlu tonera mineralnego odbijającego promieniowanie słoneczne. Zabieg zawsze zakończony jest maską zabiegową pogłębiającą efekt nawilżenia i rozświetlenia.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Specjalista wykonujący procedurę zabiegową BB Glow zaleca wykonanie serii zabiegów, która to przyniesie długofalowe i spektakularne efekty w postaci zmniejszenia dyskolorytu skóry, poprawy jej napięcia i nawilżenia. Niemniej jednak trzeba wyraźnie podkreślić fakt, że wbrew opiniom krążącym  w internecie nie jest to rodzaj mikropigmentacji, który miałby imitować działanie makijażu permamentnego, dlatego konieczne jest wykonywanie zabiegu w serii co 2 tygodnie umożliwiającej ponowne uzyskanie oczekiwanego efektu natychmiastowego rozjaśnienia. Tylko wykonanie serii zabiegowej połączonej z odpowiednią pielęgnacją domową, może zagwarantować uruchomienie intensywnych procesów naprawczych skóry, co w efekcie przełoży się na trwałą poprawę stanu cery.