Site Overlay

BROW HENNA – BYDGOSZCZ

Brow Henna Bydgoszcz
OPIS METODY

Zabieg koloryzacji brwi henną pudrową BROWXENNA® Levchuk jest stosunkowo nową metodą  barwienia okolic brwi i oczu. Fenomenem tej metody koloryzacji brwi jest jest trwałość, która utrzymuje się na włoskach brwi do 6 tygodni, a na skórze do 14 dni.  Dodatkowym atutem jest organiczne pochodzenie barwników zastosowanych w BROWXENNA®, dzięki czemu henna ta jest bardziej przyjazna skórze, jak i środowisku.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Koloryzacja henną pudrową rozpoczyna się peelingiem skóry, który przedłuża trwałość uzyskanego efektu zabarwienia skóry, dzięki wyłuszczeniu martwego naskórka. Kolejnym etapem jest geometria brwi, umożliwiająca uzyskanie kształtu brwi odpowiadającemu proporcjom naszej twarzy. Przed barwieniem dokonuje się  pomiarów z rozrysowaniem idealnego kształtu, szerokości i długości brwi. Zabieg stylizacji brwi, na który składa się: peeling, geometria, mapowanie, koloryzacja brow henną, depilacja, strzyżenie i stylizacją brwi, trwa w zależności od rodzaju brwi do około 1 h.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU
Utrzymanie efektu jest kwestią indywidualną. Zależy m.in. od grubości włosa, wysycenia włosa naturalnym pigmentem oraz nawilżenia skóry. BROWXENNA® utrzymuje się do 14 dni na skórze oraz do 6 tygodni na włosach, po tym czasie zabieg koloryzacji powinien zostać powtórzony.