Site Overlay

STYLIZACJA RZĘS

STYLIZACJA RZĘS
PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Rzesy 1:1 to metoda, która może zapewnić najbardziej naturalny efekt. Polega na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej prawdziwej. Zabieg ten gwarantuje delikatne podkreślenie oka oraz podkręcenie i wydłużenie naszych naturalnych rzęs. Polecany jest w szczególności dla Pań, które decydują się na taką aplikację po raz pierwszy. Wykonanie rzęs metodą 1:1 trwa około 1h i pomimo, iż efekt utrzymuje się do 6tyg, zaleca się uzupełnienie po około 2-3tyg.

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 2D-5D

Zwana inaczej metodą objętościową, polega na doklejeniu od 2 do 5 rzęs sztucznych do jednej naturalnej, przez co znacznie powiększa się ich objętość. Aplikacja powoduje niezwykłe podkreślenie i pogrubienie rzęs, oraz sprawia zmysłowe, uwodzicielskie i zarazem wyjątkowe spojrzenie. Zabieg ten polecany jest w szczególności dla Pań, które oczekują wyraźniejszego i mocniejszego podkreślenia oka. Wykonanie rzęs metodą 2D-5D trwa około 1,5h i pomimo, iż efekt utrzymuje się do 6tyg, zaleca się uzupełnienie po około 3-4tyg.

PRZED ZABIEGIEM STYLIZACJI RZĘS

Zabieg odbywa się zawsze po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań do wykonywania zabiegu. W rozmowie określamy potrzeby i oczekiwania do stylizacji rzęs. Dobieramy odpowiednią metodę stylizacji. W dniu wykonywania zabiegu nie należy nakładać na rzęsy tuszu, aby rzęsy naturalne były czyste i odtłuszczone, zaleca się także dokładne zmycie makijażu. Prawidłowo wykonany zabieg przedłużania i zagęszczania nie niszczy naturalnych rzęs oraz nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. Długość, grubość oraz kształt sztucznych rzęs dobierany jest indywidualnie, zgodnie z oprawą oczu klientki oraz gęstością i długością jej rzęs naturalnych. Osoby używające szkieł kontaktowych, powinny wyjąć je przed zabiegiem.

Stylizacja Rzęs Efekty