Site Overlay

mgr Natalia Grabek

Mgr Natalia Grabek – jestem absolwentką studiów magisterskich Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Moje wykształcenie jest odzwierciedleniem pasji z jaką od lat darzę temat zdrowia i urody. Uważam, że te dwa zagadnienia ściśle od siebie zależą, dlatego w swojej praktyce zawodowej ujmuje te dwa tematy w sposób holistyczny. Tylko takie podejście gwarantuje długofalowe efekty wszelakich zabiegów kosmetologicznych.

Z dużą uwagą odnoszę się do kosmetyków stosowanych przez moich klientów, twierdzę, że kosmetyki oparte na naturalnych składnikach roślinnych to absolutna podstawa w dążeniu do pięknej skóry.

Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe opiera się zarówno na pracy w gabinecie kosmetologicznym, gdzie poznałam tajniki zawodu kosmetologa, ale także zdobyłam doświadczenie jako dermokonsultant i wizażysta renomowanych marek kosmetycznych. Dzięki mojemu doświadczeniu dziś mogę specjalizować się w zabiegach odmładzających twarz i ciało, a także pomagających usuwać tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy czy blizny. Przykładem wykonywanych przeze mnie zabiegów jest mezoterapia czy karboksyterapia.

Z wielką przyjemnością wykonuję również makijaż, który traktuje jako udekorowanie cery moich klientek. Sztukę makijażu opanowałam dzięki wieloletniej samodzielnej praktyce, jak i podczas warsztatów z makijażu kreatywnego. Ponadto oferuję masaż relaksacyjny, dzięki któremu można odprężyć się po ciężkim dniu.

Bardzo duże znaczenie przykładam do poszerzania swoich kwalifikacji w zakresie nowatorskich technik stosowanych w kosmetologii estetycznej czerpiąc wiedzę od najlepszych specjalistów dermatologii i kosmetologii m.in. w centrum szkoleniowym Fenice w Warszawie. 

W Beauty House prowadzę również bezpłatne konsultacje kosmetyczne dotyczące zarówno wykonywanych zabiegów, jak i pielęgnacji dostarczając informacji na każde nurtujące klienta pytanie. Wierzę, że współczesna kosmetologia w rękach wykwalifikowanego personelu jest wstanie przejść najśmielsze oczekiwania niejednej osoby borykającej się z problemami skórnymi, starzeniem czy nadwagą.

Serdecznie zapraszam
mgr Natalia Grabek