Site Overlay

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – BYDGOSZCZ

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA BYDGOSZCZ FORDON

OPIS METODY

Z wiekiem oraz pod wpływem szkodliwego działania różnych czynników (zewnętrznych i wewnętrznych), skóra traci blask i jędrność. Z czasem jej zdolności regeneracyjne ulegają spowolnieniu. Jeśli domowa pielęgnacja nie jest już wystarczająca, czas na zastrzyk energii, który pobudzi ją do odnowy. Jedną z bardzo skutecznych, bezpiecznych i chwalonych metod jest mezoterapia. W Bydgoszczy wykonasz ją w salonie kosmetycznym. Na czym polega i dlaczego jest tak skuteczna?

Mikronakłuwanie to jedna z najbezpieczniejszych i najefektywniejszych technik biorewitalizacji skóry. W trakcie zabiegu uruchamiane są naturalne procesy biosyntezy składników skóry, odpowiedzialnych za utrzymanie jej prawidłowej struktury i właściwości. Zabieg ten znajduje zastosowanie na takich obszarach jak twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda, pośladki.

Maleńkie igiełki pozwalają na dostęp do głębokich warstw skóry. Istotą takiego nakłuwania jest podanie skoncentrowanych dawek witamin oraz substancji odżywczych (a w razie potrzeby – także leczniczych). 

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg polega na kontrolowanym,mechanicznym uszkodzeniu naskórka przy pomocy kartidża wyposażonego w określoną liczbę igieł, których długość ściśle dobieramy do danej okolicy zabiegowej. Niewielkie uszkodzenie naskórka uruchamia proces autonaprawy, w który zaangażowane są komórki naskórka i skóry właściwej. Co więcej, cały proces pozytywnie wpływa na jakość połączeń pomiędzy komórkami oraz mikrokrążenie. W zależności od procedury zabiegu, mikronakłucia można wykonywać samodzielnie lub w połączeniu z koktajlami bogatymi w retinol, beta-karoten, witaminy C i E, aminokwasy czy nawet peptydy. Innowacyjną techniką jest łączenie mikronakłuć z określonymi kwasami chemicznymi,co wzmacnia efekt zabiegu.

Z mezoterapii w Bydgoszczy możesz skorzystać w naszym salonie kosmetycznym. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i doskonałych jakościowo ampułkach. Dzięki temu efekty są jeszcze lepsze i szybciej zauważalne. 

WSKAZANIA

Zabieg mezoterapii polecany jest każdemu, kto boryka się z osłabieniem i przedwczesnym starzeniem się skóry. Mezoterapia jest rekomendowana również wówczas, gdy Twoim problemem są: Szybka rewitalizacja i pobudzenie skóry do odnowy w krótkim czasie sprawia, że mezoterapia jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów odmładzających i niwelujących defekty skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Zaleca się, aby zabieg wykonać w około 5 powtórzeniach w przerwie 3 tygodniowej. Aby zwiększyć efektywność kuracji proponujemy kombinację mezoterapii z innymi zabiegami, które wzajemnie się uzupełniają.

Warto wspomnieć o tym, że już po 1–2 wizytach widoczne są pierwsze efekty. Mezoterapię można porównać obrazowo do witaminowego koktajlu, który w krótkim czasie zaspokaja potrzeby i uzupełnia braki. Dzięki temu już po pierwszej dawce skóra zostaje pobudzona do odnowy, a każda kolejna wzmacnia i utrwala efekt. 

PRZECIWWSKAZANIA

ZALETY MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ

Zabieg mezoterapii igłowej to najczęściej wybierana metoda przywracania dobrej kondycji skórze. Choć może wydawać się, że jest to metoda bolesna i inwazyjna (w końcu chodzi o nakłuwanie skóry), to w rzeczywistości w większości przypadków odczuwalny jest co najwyżej niewielki dyskomfort. Większość Klientów zgadza się z tym, że efekty są rewelacyjne i warte chwilowych niedogodności. Spodziewane efekty zabiegowe to m.in. wzrost elastyczności i poprawa napięcia skóry. Dodatkowe zalety to: