Site Overlay

MASAŻ KOBIDO – BYDGOSZCZ

OPIS METODY

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie,praktykowanym przez stulecia tylko wśród japońskiej rodziny cesarskiej. Złożoność techniki Kobido i jej zaawansowanie sprawia, że dziś masaż ten wykorzystywany jest przez wykwalifikowanych masażystów w renomowanych gabinetach, chcących zadowolić klientów oczekujących relaksu i spektakularnych efektów liftingu.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Podstawowym wyznacznikiem Kobido jest złożoność i intensywność techniki masażu, opierającej się na pracy manualnej z głębszymi warstwami skóry i mięśniami w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, karku oraz pleców. Charakterystyczne dla tego masażu jest szybkość rąk i palców z jaką pracuje osoba wykonująca zabieg.

Masaż opiera się na 5 technikach którymi są:

Celem masażu jest głęboka relaksacja, rozluźnienie mięśni mimicznych oraz stymulowanie skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Najpiękniejsze efekty przynosi 3-miesięczna terapia, podczas której w pierwszym miesiącu wykonujemy 4 sesje masażu po jednej w każdym tygodniu. W drugim i trzecim miesiącu zmniejszamy częstotliwość masażu do 3 masaży w miesiącu. Masaż Kobido można potraktować również, jako zabieg bankietowy, po którym efekt będzie natychmiastowy, ale nie dalekosiężny.