Site Overlay

FACELIFT MULTITERAPIA – BYDGOSZCZ

OPIS METODY

Facelift Multiterapia to w pełni naturalny i holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy. Naturalna metoda pracy pozwala na indywidualne ustalenie przyczyn deformacji twarzy u podstaw której może leżeć m.in. ściągnięcie tkanek czy dominująca mimika, która prowadzi do zniekształceń. Facelift Multiterapia działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg polega na zastosowaniu unikalnych metod terapii manualnej, masażu bańką próżniową i kinesiotapingu estetycznego. Skuteczność terapii manualnej wynika m.in. z mnogości zastosowanych technik mioplastyki, osteoplastyki, akupresury, masażu powięziowego oraz masażu interplastycznego (stosowanego wewnątrz jamy ustanej- tzw. transbukalnego).

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Częstotliwość zastosowania terapii zależna jest od stanu tkanek pacjenta i spodziewanych efektów. Znaczenie ma degradacja tkanki, jej podatność na zmiany, codzienne nawyki mimiczne. Zwykle zabiegi rekomendowane są w serii 5-15 spotkań w odstępach 14 dniowych ( pierwszy 3 zabiegi), następne w odstępach 21 dniowych.