Site Overlay

Karboksyterapia Bydgoszcz

Oferowana przez nas karboksyterapia to zabieg pobudzający naturalne procesy zachodzące w skórze, które często nie funkcjonują prawidłowo z uwagi na wiek, brak aktywności fizycznej i złe odżywianie. Iniekcja CO2 pobudza fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolegenu i elastyny. Dwutlenek węgla podawany jest poprzez ukłucie, następnie równomiernie rozchodzi się w głąb warstw skórnych, rozszerzając naczynia krwionośne i dotleniając znajdujące się tam tkanki. Proces przebudowy trwa kilka tygodni i wymaga wykonania serii zabiegów. W trakcie jego trwania poprawia się mikrokrążenie, cera staje się bardziej elastyczna i gładka. Karboksyterapia w Bydgoszczy to doskonały sposób na walkę z cellulitem, rozstępami i tkanką tłuszczową.

Usuwanie cellulitu

Doskonale wiemy, jak wiele kobiet od lat nie może pozbyć się niechcianego efektu skórki pomarańczowej. Często nawet dieta i ruch fizyczny nie przybliżają do osiągnięcia celu. Karboksyterapia może okazać się idealnym rozwiązaniem. Usuwanie cellulitu w Bydgoszczy przy pomocy tego zabiegu polega na wstrzyknięciu gazu CO2 we wszystkie warstwy skóry do głębokości 10 mm. Dzięki temu składniki mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie wymagana jest regeneracja.”Ilość serii jest dopasowywana do indywidualnego przypadku, wykonuje się je w odstępach od 7 do 14 dni.

Sposoby na usuwanie rozstępów

Zabieg karboksyterapii jest bardzo doceniany przez osoby chcące usunąć rozstępy na terenie Bydgoszczy. Dwutlenek węgla pobudza produkcje kolagenu, który następnie uelastycznia i wygładza skórę. Co ciekawe, jest to aktualnie najskuteczniejsza metoda walki z nieestetycznymi pęknięciami zarówno tymi nowymi, jak i starymi.Zabieg gwarantuje efekt w postaci DO 90% mniej widocznychrozstępów na skórze.Ich zanik jest trwały, zadowalający wygląd można zaobserwować już po pierwszej wizycie. Najlepiej jednak wykonać całą serię w równych ostępach czasu.

Pomoc w usuwaniu tkanki tłuszczowej

Wstrzykiwanie dwutlenku węgla pod skórę jest doskonałym sposobem na usuwanie tkanki tłuszczowej, w naszym salonie w Bydgoszczy oferujemy wykonanie takiego zabiegu. To świetna alternatywa dla o wiele droższej i bardziej inwazyjnej liposukcji. Okazuje się, że komórki odpowiedzialne za tłuszcz bardzo źle reagują na CO2, ma on bowiem na nie zarówno mechaniczny, jak i chemiczny wpływ. Wprowadzany pod skórę gaz zmienia się po części w kwas węglowy, który powoduje rozpuszczenie się tkanki tłuszczowej. Lepiej ukrwiona skóra prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania znajdującego się tam tłuszczu. Zaleca się wykonanie około 12 zabiegów co 7-14 dni w celu uzyskania najlepszego efektu.

OPIS METODY
Oferowana Karboksyterapia to jeden z najbardziej uniwersalnych i innowacyjnych zabiegów stosowanych w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Karboksyterapia to zabieg polegający na podskórnym podaniu dwutlenku węgla, sterylnego gazu medycznego. Zabieg z wykorzystaniem CO2 ma doprowadzić do wzrostu wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra po serii zabiegów jest zdecydowanie jędrniejsza, gładsza i pełna blasku. Cellulit staje się mniej widoczny,a obwody ciała mniejsze. Pomaga także znacznie zredukować widoczność rozstępów, a nawet je zniwelować. Metoda może być wykorzystywana również w walce z różnymi mankamentami skóry twarzy: workami pod oczami czy opuchlizną. Jeśli szukasz skutecznego zabiegu, jakim jest karboksyterapia, w Bydgoszczy oddaj się w ręce profesjonalistów z naszego salonu kosmetycznego.
NA CZYM POLEGA ZABIEG
Czynnikiem aktywnym w karboksyterapii jest dwutlenek węgla, podawany bezpośrednio do tkanki podskórnie lub śródskórnie za pomocą cienkiej igły. Natychmiastową reakcją po podaniu gazu jest silne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi w obszarze podania, co skutkuje wzrostem metabolizmu danej partii zabiegowej. Dodatkowo działanie dwutlenku węgla powoduje mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych, poprawę drenażu limfatycznego skutkującego zmniejszeniem się obrzęków oraz usuwaniem z ciała toksyn, a także stymulację produkcji kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za napięcie i elastyczność skóry. Metoda jest więc bardzo skuteczna, a przy tym bezpieczna. Dlatego z powodzeniem może być stosowana na: Skóra bardzo szybko odzyskuje blask i jędrność. Działanie karboksyterapii można z powodzeniem porównać do działania gumki, która dosłownie wymazuje problem. Usuwanie cellulitu w Bydgoszczy nigdy nie było tak proste, jak teraz.
WSKAZANIA

Z zabiegu usuwania rozstępów w Bydgoszczy metodą karboksyterapii może skorzystać w zasadzie każdy. Pozostałymi, popularnymi wskazaniami do jego przeprowadzenia są:

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Zabieg wykonujemy w cotygodniowych odstępach czasu. W efekcie czego pierwszy efekt działania widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a maksymalny efekt zabiegowy uzyskujemy po około 10 zabiegach.

To optymalny czas, który pozwala na regenerację tkanek i przygotowanie na przyjęcie kolejnej dawki czystego dwutlenku węgla. Jest on wprowadzany do głębokich warstw skóry i tkanki podskórnej (najczęściej na 1–10 mm). Choć ostrzykiwanie tkanek podskórnych może wydawać się zabiegiem inwazyjnym, w rzeczywistości metoda jest bardzo prosta i bezpieczna. Usuwanie tkanki tłuszczowej w Bydgoszczy dzięki tej nowoczesnej metodzie jest szybkie i nie wymaga wyrzeczeń. 

PRZECIWWSKAZANIA
Chociaż z zabiegu może skorzystać niemal każdy, to w kilku szczególnych przypadkach jest on odradzany. Karboksyterapia nie jest zalecana osobom, które borykają się z następującymi problemami: Jednym z przeciwwskazań jest także ciąża.

Karboksyterapia Efekty