Site Overlay

mgr Paulina Szewe

Witaj, mam na imię Paulina.

Z wykształcenia jestem Licencjonowanym Kosmetologiem o specjalności kosmetologia estetyczna oraz Magistrem Kosmetologii o specjalności podologia.
Nabyłam wiedzę z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej.

W przeciągu kilku lat brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach zawodowych. W dalszym ciągu kształcę się zdobywając wiedzę i rozwijam swoje umiejętności. Dzięki temu staram się zwiększać zakres wykonywanych zabiegów gwarantując przy tym opiekę, bezpieczeństwo oraz satysfakcjonujący efekt końcowy.

Specjalizuję się w kosmetologii pielęgnacyjnej jak i upiększającej.
Dzięki mojej duszy artystycznej stałam się specjalistką w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs różnymi metodami oraz od spraw mikropigmentacji w tym makijażu permanentnym. Pracuję na kosmetykach wysokiej jakości, jak również profesjonalnych urządzeniach.
Praca na stanowisku kosmetologa fascynuje mnie i stała się dla mnie wielką pasją. Dzięki niej spełniam się zawodowo, a do każdej z klientek podchodzę w pełni profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem i sumiennością.

Należy pamiętać, że o piękno warto zadbać, a ja z chęcią Ci w tym pomogę. Poczujesz się kobieco i wyjątkowo oraz zdobędziesz pewność siebie.
Uśmiech zadowolonej klientki jest dla mnie najlepszą nagrodą i ogromną satysfakcją, jak również motywacją do dalszego działania i rozwijania w tym kierunku